41. YAPI FUARI - TURKEYBUILD Istanbul 2018

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

Türkiye » İstanbul » Büyükçekmece

Fuar Tarihleri:  8 - 12 Mayıs 2018  

Fuar Alani: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul /Türkiye

YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir. YEM FUARCILIK  40 yıllık tecrübesini, 20 ülkede 32 ofisle dünya çapında yılda 240'ın üzerinde fuar ve konferans düzenleyen, küresel bir ağa sahip ITE Group PLC.'nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek, fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu işbirliğiyle YEM FUARCILIK bugün bölgenin en güçlü fuar organizatörleri arasında yer almaktadır.

 YEM FUARCILIK İstanbul'da düzenlediği YAPI FUARI - TURKEYBUILD organizasyonlarıyla Türkiye'nin de içinde yer aldığı Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) Ülkeleri'ne hizmet sunmaktadır. Her yıl devasa boyuttaki sektörel buluşmalara başarıyla ev sahipliği yapan YEM FUARCILIK, kapsadığı bölge ve sunduğu içerik nedeniyle, yapı sektörünün en güçlü fuar organizasyonu şirketi olarak nitelendirilmektedir.

YAPI FUARI - TURKEYBUILD bölge yapı sektörünün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağı sunmanın ötesinde, uluslararası bir "İş Geliştirme Platformu" olarak öne çıkmaktadır. Sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanması için YAPI FUARI - TURKEYBUILD, her yıl içeriği zenginleştirilen etkinliklerle güçlendirilmektedir.

Ürün Grupları: YALITIM, YAPI KİMYASALLARI, BOYA, ÇATI, KABA YAPI, TESİSAT, ASANSÖR, ÇEVRE DÜZENLEME, YAZILIM, DOĞRAMA (KAPI - PENCERE), CEPHE, OTOMATİK KAPI - GEÇİŞ SİSTEMLERİ, GÖLGELENDİRME, İŞ MAKİNELERİ, NALBURİYE VE EL ALETLERİ, YAPISAL ÇELİK, PREFABRİKE YAPILAR, YAPIM SİSTEMLERİ, İÇ YAPI VE DEKORASYON, DUVAR VE DÖŞEME KAPLAMALARI, BANYO MUTFAK DONANIMLARI, KAPI VE AKSESUARLARI, ELEKTRİK, AYDINLATMA, OTOMASYON.

 

Rezervasyon için tıkla
Tüyap Fair and Congress Center Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL
+90 212-266 70 10
info@turkeybuild.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla