Ağaç Dünyası

Ahşap Oyun Parkları, Anaokulu Malzemeleri & Bahçe Ekipmanları

Ticaret

Türkiye » İstanbul

Ağaç Dünyası, eğitim araç-gereçleri/ park bahçe mobilyaları üretimi yapan sektöründe öncü bir kuruluştur. Deneyimli AR-GE ekibi, işinin ehli mimar, üretim ve yönetim kadrosuyla müşteri memnuniyetini esas alarak yaşanabilir alanları ekonomik olarak sizler için tasarlayıp üretmektedir.

Ağaç Dünyası, başta kreş, anasınıfı, ilköğretim sınıfları olmak üzere villa, toplu konut park bahçelerinde siz ve çocuklarınızın eğlenceli ve hoş zaman geçirebileceği mekânları tasarlamakta, üretmektedir. Eğitim araç-gereçleri ve park bahçe mobilyalarını kapsayan kişiye özel proje ürünlerinin imalatını da bünyesindeki 6000m2’lik kapalı alanda bulunan modern makine parkuruyla yapmaktadır.

Ürünlerimiz size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrolünden geçmekte ve TSE, İSO 9001 Kalite Belgeleri’ne uygun olarak; üretim öncesi ve sonrası dayanıklılık, performans-güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır.

Sürekli gelişen günümüz üretim dünyasında, markalaşmaya ve sağlıklı doğal ürünlere önem veren Ağaç Dünyası, AR-GE faaliyetlerini son gelişmeler ışığında sürdürmekle birlikte ürünlerini sürekli yenilemektedir.

Dijital kataloğumuzu web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Şamlar Köyü Mah. İstiklal Cad. No: 426-A Kayabaşı / Başakşehir, İstanbul, Türkiye
+90 212 691 1663
+90 537 465 7024
info@agacdunyasi.net Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla