Akbrella

Bahçe Mobilya & Şemsiye

Ticaret

Türkiye » İstanbul » Küçükçekmece

Akbrella, uzun ömürlü bahçe mobilyaları, bahçe şemsiyeleri, kafe, teras ve havuz şemsiyeleri üreten bir firmadır. Ürünlerinde Alman mekanizmaları kullanmaktadır. Akbrella, müşterilerine yüksek kaliteyi cazip fiyatlarla ulaşmayı amaçlar.

Avrupa ülkelerinden; kayın ağacından yapılan masa, sandalye, tabure, şezlong, sehpa, salıncak ve benzeri ahşap bahçe mobilyaları ithal eder. Güneş ışınlarından veya yağmurlu bir ortamdan korunmak için kullanabileceğiniz, polyester kumaş kaplı ipli şemsiye modelleri bulunmaktadır. Havuz ve deniz kenarlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca şemsiyelerde hava sirkülasyonunu sağlayan, ürünlerin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olan rüzgâr bacaları bulunmaktadır.

Akbrella, ürünlerin bakım ve tamiri için kendi ekibiyle destek hizmeti vermektedir. İstanbul içi her noktaya servisi bulunur. 5000 TL ve üzeri alışverişler için ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti sunar. Akbrella’dan toptan veya perakende alışveriş yapılabilmektedir. Sipariş verilen ürün stoklarda mevcut ise aynı gün kargoya verilir. Sipariş verilen ürün hazır değilse dahi en fazla birkaç gün içerisinde ürün teslimatı yapılmaktadır. 

Yarımburgaz Mah. Atatürk Cad. No:44 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
+90 212 672 7259
+90 530 490 4060
info@redblueguide.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla