AYSAF ISTANBUL 2018

59. AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı / Yaz 2019

Türkiye » İstanbul

Fuar Tarihleri:  9 - 12 Mayıs 2018 

Fuar Alani:  CNR Expo İstanbul – Türkiye

Ziyaret saatleri:  10.00-18.00 (9-11 Mayıs)   / 10.00-17.00 (12 Mayıs)  

Ayakkabı yan sanayi sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan AYSAF, (Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı) 9- 12 Mayıs tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek.

CNR EXPO Yeşilköy’de  geçtiğimiz yıl 58’incisi düzenlenen Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı (AYSAF) yabancı ziyaretçi rekoru ile tamamlandı. CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, fuarı 3 bin 310’u yabancı olmak üzere 12 bin 22 kişinin ziyaret ettiğini söyledi. Ziyaretçiler katılımcılar ile birebir iletişime geçerler. Mesleki gelişim ve etkin iş ortaklıkları kurulur. Satış Odaklı Ziyaretçi profili: Ziyaretçiler, profesyonelce düzenlenmiş ve sektörü bir araya getiren fuarlarda satınalma amaçlı ziyaretlerde bulunurlar. Sektörün tüm profesyonellerinin bir arada olduğu etkin ve yaygın bir kapsama alanı ile sektörün tüm profesyonelleri birarya gelirler. Sektör fuarları katılımcıları sektörün tüm kollarını içeren profesyonellerden oluşur. Böylece tüm fuarlar, ziyaretçilerine sektörleriyle ilgili kapsamlı içerik sağlamış olurlar. Nokta Atışı: Fuar katılımcıları, sektörü meydana getiren tüm firmalara tek seferde ulaşabilir. Karşılıklı Etkileşim: Ziyaretçiler katılımcılardan ürün ve hizmetler hakkında bilgi alırken karşılaştırma fırsatı yakalar; katılımcı firmalar piyasayı ve hedef kitleyi değerlendirme fırsatı bulurlar. Hedef Odaklılık: Gerçekçi hedefler ve sektörel planlama ile katılımcılar, hedeflere odaklanabilir ve hedeflerini gerçekleştirme ihtimallerini yükseltirler.

Sektöründe düzenlenmekte olan dünyanın en büyük 2inci fuarı. Dinamik ve büyüme yönünde istikrarlı yapısı ile uluslararası kimliği ön planda olan ve her geçen yıl büyümesini sürdüren en geniş kapsamlı fuar. Ayakkabı ve saraciye dünyasını bir araya getiren en önemli ticari platform. Kalite ve çeşitlilik açısından rakipsiz. Geniş katılımcı profili ile yeni iş fırsatları yakalama, yeni işbirlikleri kurma imkânı. Sektörde faaliyet gösteren dernek, federasyon, STK, üniversite ve tasarımcılarla bir arada olma fırsatı.

Ziyaretçi Profili: Ayakkabı üreticileri, imalatçılar, Toptancılar, Sektörel Dernekler, Saraciye Üre

Rezervasyon için tıkla
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
+90 212 465 7474
info@cnraysaf.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla