BEAUTY EURASIA 2018– ISTANBUL

14. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı

Türkiye » İstanbul

Fuar Tarihleri: 12 - 14 Nisan 2018 

Fuar Alani: IFM-Istanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havaalanı Karşısı / TÜRKİYE

Ziyaret saatleri: 9.30-18.00

Beauty Eurasia, Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik zirvesi olup nitelikli işbirliği fırsatlarını yakalayabileceğiniz etkili bir fuardır. Beauty Eurasia 2017 33 ülkeden yaklaşık 300 katılımcıyı, 10.000'e yakın tekil profesyonel ziyaretçi ile buluşturdu. 

Dev Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia katılımcılarına Türkiye ve Avrasya Bölgesi pazarlarına yönelik büyük ihracat potansiyeli sunuyor. Özellikle bu bölge ülkelerini kapsayan pazar hedeflerine sahip üretici ve ihracatçı firmaların fuarda yer alması doğabilecek yeni ticari işbirlikleri için önem taşıyor. Bunun yanı sıra fuar, tüm dünyanın hedef pazarları arasında yer alan Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ve Uzak Doğu ülkelerinden gelen çok sayıda kozmetik zinciri, toptancı ve perakendeciye de ev sahipliği yapıyor. Beauty Eurasia, en son güzellik ve kozmetik sektörü trendlerini öğrenmek, binlerce sektör profesyoneli ile bir araya gelmek ve çok sayıda tedarikçi, kozemtik zinciri, toptancı ve perakendeci ile işbirliği fırsatları yakalamak için mükemmel bir platform.

Ürün Grupları: Kişisel bakım ürünleri, Profesyonel Güzellik & Kuaför Ürünleri,  Profesyonel Güzellik & Kuaför Ekipmanları, Renkli Kozmetik, Doğal Kozmetik, Saç Bakım Ürünleri, Bebek Kozmetik Ürünleri,Hammadde, mbalaj, Makine,Private Label & Fason Üretim, Tırnak Bakımı & Tırnak Süsleme, Temizlik & Hijyen Ürünleri, Dernekler & Medya.

 

 

Rezervasyon için tıkla
IFM-Istanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havaalanı Karşısı 34149 Istanbul
+90 212 603 33 33
info@beautyeurasia.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla