BURSA 4. ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI 2018

Mermerler ve Doğal Taşlar

Türkiye » Bursa

Fuar Tarihleri: 24-27 Ekim 2018 

Fuar Alani: Tüyap Bursa International Fair and Congress Center, Bursa,-ürkiye

Ziyaret saatleri: 10.00-18.30

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), ve Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) işbirliğiyle bu yıl 24-27 Ekim tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenecek olan ‘Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı' Türkiye’de konusunda tek ihtisas fuarı olarak dikkat çekiyor, global buluşma noktası olarak sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.

2017 yılında 650’nin üzerinde renk ve desende, ağırlıkları 10 tondan 26 tona kadar değişen, toplam 50 bin ton ağırlığında 2 bin blok mermeri sergilendiği fuar, sektörün ihracatına büyük güç kattı.

Blok Mermer Fuarı 8 ayrı salon ve blok mermerleri işleyen iş ve ocak makinelerinin yer alacağı açık sergileme alanı ile birlikte toplam 60 bin m2 alanda hazırlanıyor. Farklı renk ve desende toplam 60 bin ton ağırlığında 2.500’e yakın blok mermer sergilenecek olup, Fuar bu özelliği ile sektörün en ağırı niteliğinde. Uluslararası fuar niteliğini kazanarak kalitesini tescil ettiren Fuar, söz konusu nitelik ile yurt dışında bilinirliğini sektörde marka fuar olarak ses getirmektedir. Bu yıl da Çin ve Hindistan başta olmak üzere önemli yatırımcıları Bursa’da sektör temsilcileri ile buluşturacak Fuar, sektör ihracatına ve rekabetçiliğine güç katacak.

FUAR KAPSAMI: BLOK MERMER, ONİKS, LIMESTONE, İŞ VE OCAK MAKİNELERİ, SEKTÖREL DERNEK, ODA VE BİRLİKLER, SEKTÖREL YAYINLAR.
ZİYARETÇİ PROFİLİ: Blok Mermer Alıcıları, Mermer İşleme Fabrikaları Yetkilileri, Blok Mermer Ticareti, Yapan Danışmanlık Firmaları, İthalatçı ve ihracatçı Firmaların Temsilcileri, Mimarlar.

 

Tüyap Bursa International Fair and Congress Center, Altınova Mahallesi Fuar Caddesi 25 / 1 16250 Osmangazi/ Bursa-Türkiye
+90 2242115081
tuyapbursa@tuyap.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla