Çırağan Palace Kempinski Istanbul

5 yıldızlı otel

Konaklama

Havuz Barı, Kafe-Bar, Havuz, Restoran, Güneşlenme Terası, Lounge, Spa, Konferans salonu, Klima

5 Yıldızlı

Türkiye » İstanbul

Çırağan Palace Kempinski Beşiktaş ve Ortaköy arasında çok uygun bir konumda, Boğaz'ın Avrupa kıyısında yer alır. İstanbul Boğazı üzerindeki konumu ile Osmanlı İmparatorluğuna ait tek Saray ve Otel’e Hoşgeldiniz. Çırağan Palace Kempinski İstanbul şehrin merkezinde tatil mekanlarını aratmayacak bir ambiyans sunmanın yanı sıra, lüksü ve gerçek bir Osmanlı sarayının cazibesi yansıtmaktadır. Otel bölümündeki 20 süit ve tarihi saray bölümündeki 11 süit dahil olmak üzere toplam 310 odaya sahiptir. Boğaz manzaralı terasa sahip restoran ve barları, hakiki Osmanlı ve Türk mutfağından uluslararası lezzetlere keyifli bir yeme içme deneyimi sunmaktadır. Şehrin en seçkin etkinlik mekanı olarak kabul gören Çırağan Palace Kempinski; prestijli devlet zirvelerine, üst düzey toplantı ve kongrelere, şaşaalı düğün ve sosyal davetlere ev sahipliği yapmaktadır.Çırağan Palace Kempinski, İstanbul’da üç yolla ulaşılabilen (limuzin, yat veya helicopter). Her biri Boğaz manzaralı bir terasa ya da balkona sahip restoranları ile Çırağan Palace Kempinski, tadına doyamayacağımız gastronomik deneyimler sunuyor.Türk ve Osmanlı mutfağının zirvesi Tuğra Restaurant & Lounge, Gazebo Lounge, Laledan Restaurant ve Bosphorus Grill’de çıkacağınız lezzet yolculuklarına hazır olun! Keyifli atmosferleri ile ve Çırağan Sarayı'nın Doğu Bahçesi'nde bulunan Le Fumoir, akşam yemeklerinden önce ya da sonra yoğun geçen bir günü noktalamanız için ideal.

Bir kent simgesi olan Çırağan Palace Kempinski Istanbul, şehirdeki en saygın ve lüks etkinliklere, toplantılara ve düğünlere ev sahipliği yapmaktadır. Sarayda 15 ve otel bölümündeki 5 adet en gelişmiş teknolojilerle donatılmış etkinlik odası, 10 kişiden 2000 kişiye kadar ağırlama kapasitesiyle her türlü etkinliği eşsiz bir konfor içinde gerçekleştirmenizi sağlar.

Çırağan Palace Kempinski Istanbul'un Spa merkezi Sanitas tarafından işletilmektedir ve bir Türk hamamına, fitness salonuna, jakuziye, kapalı havuza, sauna ve buhar odasına, masaj odalarına ve güzellik bakımları odasına sahiptir. Misafirlerin favorilerinden biri de, tüm yıl açık olan ve Boğaz'ın mükemmel manzaralarının seyredilebileceği, ısıtmalı sonsuzluk havuzudur.

Gelin ve farkı hissedin… İstanbul'un tek saray oteli Çırağan Palace Kempinski’de, beş yıldızımızın yalnızca hizmetlerimiz ve olanaklarımızın genişliği ve derinliğiyle ilgili fikir verdiğini fark edeceksiniz!

 

 

Ev özellikleri
Deniz Manzaralı
Restoran Hizmetleri
WiFi
Sezon
Tüm yıl boyunca açık
Çırağan Palace Kempinski Istanbul Ciragan Caddesi 32 34349 Istanbul - Türkiye
+90 212 326 4646
reservations.ciraganpalace@kempinski.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla