CLUB CATAMARAN-BODRUM

Bütün gece parti için...hazırmısınız?

Türkiye » Muğla » Bodrum

Bodrumdamısınız? Yaz tatilinizde eğlenmek için bir yer mi arıyorsunuz? Cevabınız EVET ise CLUB CATAMARAN'a gelin! Denize açılın, Ege'nin ve ayağınızın altındaki deniz manzarasına bakarak şafağa kadar eğlenin. Çünkü burada asla unutamayacağınız geceleri ve hatırlamak isteyeceğiniz tüm anları yaşayacaksınız.

CLUB CATAMARAN 1500 kişi kapasiteli,yüzen bir klüp olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.Büyüklük ve“concept” olarak dünyada bir benzeri daha yoktur. Catamaran teknesi özel iskelesi,sahili ve sahildeki klüp binaları ile birlikte toplam 2500 konuk kapasitesine sahiptir. En gelişmiş ses ve müzik sistemlerine sahip olmanın yanı sıra toplam 4 adet (Ahtapot Bar,Sandal Bar,İstiridye Bar ve VIP Bar)tekne üzerinde,bir adedi de sahilde olmak üzere toplam 5 adet tam teşekküllü bara sahiptir. Deniz üzerinde,camdan yapılmış olan geniş dans pisti dans ederken denizi ve balıkları izleyebilmek imkanı sağlamaktadır.

Catamaran’da konuklarına sadece eşsiz bir ortamda müzik ve dans etme olanağı değil,her gece, kendine özgü,başka hiçbir yerde olmayan canlı Showlar da sunmaktadır. Catamaran’ın gemi tayfası,servis,güvenlik,teknik ekipleri ve sanatçılar ile idari kadrodan oluşan personel sayısı sezonda 100 kişiyi geçmektedir. Catamaran her gün sadece merak giderme,görme amaçlı olarak(Müze gibi) yüzlerceturist tarafından ziyaret edilmektedir. Bodrum’a gelen TV,sinema,tiyatro,magazin,müzik ve sosyete dünyasındaki ünlülerin de uğrak yeridir. Gün boyunca CATAMARAN yüzen bir beach bar olarak Bodrumun en güzel plajlarının yakınında dolaşır ve tekneden denize dalarak, yüzerek, güneşlenerek müziğin ve dansın tadını çıkarın.

Biri hayata dair "Hayat başladıktan sonra katılabilecegin ve bitmeden terk edebileceğin bir partidir". En çılgın anlarınızı CATAMARAN'da yaşayın ve eğlenin, parti bitmeden ayrılmak isteseniz bile "Farklı çılgın bir gece" yaşama fırsatını kaçırmayın!

 

 

Çarşı Mahallesi, Dr.Alimbey Cad.Barlar Sokağı No:10, 48400 Bodrum/Muğla-Türkiye
+90 2523133600
info@clubcatamaran.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla