EPF - Flower Show İstanbul 2018

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul -10. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

Türkiye » İstanbul

Fuar tarihleri: 22-24 Kasım 2018

Fuar alanı: TÜYAP Büyükçekmece Fuar Merkezi (11, 12, 13 ve 14. Salonlar) – İstanbul / Türkiye

Ziyaret saatleri: 10.30 – 18.30

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, 22 Kasım 2018’de 10. kez bir araya getireceği katılımcı ve ziyaretçileri ile Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarıdır. Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul aşağıda belirtilen birçok niteliği ile sektör profesyonelleri için ziyarete değer özellikler sunmaktadır. Bitki ve peyzaj sektörüne yönelik 40.000 m2 brüt ve 20.000 m2 net sergileme alanı ile açılan Avrasya’nın en büyük ihtisas fuarıdır.Fuar dünyanın her yerinden kolay erişilebilir ticaret noktası olan İstanbul’dadır. 2017 yılında 14 ülkeden 289 katılımcının iştirak ettiği Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul’da ülkemizin birçok üretim bölgesi ve yurt dışından katılmış, sektörün öncüsü yüzlerce firma ile tanışma ve işbirliği kurma imkânı bulabilirsiniz. Her iklime uygun dış mekân bitkilerini, mevsimlik çiçekleri, iç mekân bitkilerini yüzlerce çeşidi ile bulabileceğiniz bölgenin en büyük fuarıdır.  Bitki çeşitliliğinin yanı sıra üretim ve peyzaj uygulamaları esnasında kullanılan her tür ekipmanın bulunduğu bir fuardır. İnşaat projeleri, oteller, alışveriş merkezleri, kafe ve restaurant gibi peyzaj uygulaması gereken tüm projeler için ihtiyaç duyulabilecek her tür bitki, ekipman ve proje – uygulama firmalarını bulabileceğiniz en doğru adrestir. Belediyeler ve Kamu Kurumları için bahçe ve peyzaj tasarımları ile iklimlerine uygun bitkiler konusunda tüm çözümlerin bir arada bulunabileceği gerçek bir ticaret platformudur. Profesyonel ihtiyaç sahipleri kadar, müstakil konut sahipleri, villalar ve siteler için bahçe tasarımı, peyzaj uygulaması, bakım hizmeti ve süs bitkileri ile ilgili ürün ve hizmetlerin bir arada bulunabileceği tek adrestir.

Katılımcı Profili: İç ve Dış Mekân Süs Bitkileri, Akdeniz Bitkileri, Mevsimlik Süs Bitkileri,  Yetişmiş Boylu Ağaçlar, Çiçekler ve Çiçekçilik Malzemeleri, Çiçek Soğanı ve Tohumu, Fide ve Tohum, Peyzaj Tasarımı /Proje/Uygulama, Peyzaj Sınırlayıcı/Ayırıcı Elemanlar, Bahçe Aksesuarları, Aletleri, Dekorasyonu, Bahçe Mobilyaları-Aydınlatma, Bitki Bakım Ürünleri ve Koruyucu Kimyasalları, Dekoratif Peyzaj Malzemeleri, Dış Mekan Ahşap Malzemeleri, Dikey Bahçeler, Doğal Rulo Çimler, Çim Tohumu, Doğal ve Yapay Taşlar, Egzotik ve Minyatür Ağaçlar, Etiketleme ve Barkodlama, Fidancılık/Peyzaj ve Bahçecilik Makinaları, Mini Yükleyiciler, Taşıma ve İstif Makinaları, Gübre ve İlaçlar, Kent Mobilyaları /Park Ekipmanları, Saksı ve Sepetler, Sera ve Sera Ekipmanları, Sulama ve Fıskiye Teknolojileri, Süs ve Yüzme Havuzları, Toprak, Torf ve Perlit.

Ziyaretçi Profili: Bahçe Merkezleri, Belediyelerin ilgili birimleri, Birlik ve Kooperatifler, Golf sahaları ve işletmeleri, Hobi olarak ilgilenen ziyaretçiler, İşletme sahipleri ve yetkilileri (otel, İthalat ve ihracatçılar, Mimar, İç Mimar ve Peyzaj Mimarları, Müstakil konut sahipleri, Müteahhitlik ve İnşaat Firmaları, Sivil ve Askeri Kamu kurumları, Spor Kulüpleri, Şehir planlamacıları, Uluslararası yatırımcı firma, Üniversite.

Tüyap Fair and Congress Center Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL-TÜRKİYE
+90 3124422820
info@cyffuar.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla