EVTEKS 2018-ISTANBUL

24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı

Türkiye » İstanbul » 34149 Yeşilköy İstanbul

Fuar Tarihleri:  24 - 28 Nisan 2018 

Fuar Alani:  İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi / Yeşilköy Istanbul-Türkiye

Ziyaret saatleri:  09:00-19:.00

Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek olan, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan 24. EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşılamaya hazırlanıyor.  Bu yıl ilk kez nisan ayında, ‘Nisan Etkisi (April Effect) mottosu ile organize edilen fuar; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapacak.

EVTEKS’in bu yılki moda ve trend teması, dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi tarafından ‘Büyülenmek’ olarak belirlendi. Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren trendlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde hayata geçiriliyor. 23 yıldır mayıs ayında organize edilen EVTEKS, bu yıl ilk kez nisan ayında düzenlenecek.  

 EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak. 1.000’den fazla markayı 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturacak olan EVTEKS Nisan, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirildi. Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil,  dünyaya da daha güçlü hazırlandı. 

 

 

Rezervasyon için tıkla
İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi / Yeşilköy Istanbul-Τürkiye
+90 212 465 74 74
info@cnrevteks.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla