EXPOMED-EURASIA 2019

Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı

Türkiye » İstanbul » Büyükçekmece

Tarih: 28-30 Mart 2019

Yer: Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi

Net Sergileme Alani: 5 Salonlar (2-3-7-8-9) / (60.000 Metrekare)

Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya'nın lider ve vazgeçilmez fuarı expomed, Türk medikal sektörünü, Dünya’nın geri kalanı ile 28 - 30 Mart 2019 tarihleri arasında Avrasya’nın kalbi İstanbul’da buluşturuyor. EXPOMED-EURASIA: medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya’Nin lider ve vazgeçilmez fuarıdır. Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED EURASIA Fuarı'na, 40 ülkeden 850 firma ve firma temsilciliği katılım gösterdi. Fuar, ziyaretçi rekoru kırarak 35.832 sektör profesyonelini ağırladı. VIP programı dahilinde Katar, Özbekistan, ABD, Almanya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, İran, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Libya, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Tanzanya, Gana, Tunus, Türkmenistan, Ürdün ve Yunanistan’dan üst düzey firma yetkilileri fuar süresince ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

KATILIMCI PROFİLİ: Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi (Salon 2), Elektro-Medikal Ekipman ve Medikal ve Laboratuvar Teknolojileri (Salon 3), Sarf Malzemeler ve Tek Kullanımlık Ürünler (Salon 7),Ortopedi - Fizik Tedavi - Rehabilitasyon (Salon 8-9), OTC (Reçetesiz Ürünler) (Salon 6-7 Fuaye).

ZİYARETÇİ PROFİLİ: Firma Sahibi, Ortağı Genel Müdür, CEO, Yönetim, Kamu ve Özel Hastanelerin Satın, Alma Sorumluları, Öğretim Üyeleri, Doktorlar, Hemşireler, Hastane Yöneticileri, Medikal Teknisyenler, Laboratuvar Yönetici ve Teknisyenleri, Eczacılar, T.C. Sağlık Bakanlığı Temsilcileri, Diş Hekimleri, Distribütörler, Laborantlar,Laboratuvar ve Klinik Şefleri.

 

 

 

Bilet için tıkla
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul-Türkiye
+90 2128671100
expomed@reedtuyap.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla