Formen

Kuaför - Berber

Hizmet

Türkiye » İstanbul

Formen Kuaför 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar, müşteri memnuniyetinin,  kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu kusursuz hizmetini,  Avrupa’nın ve dünyanın sayılı markalarıyla birleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kaliteli, uzman ve konforlu…

Kalite ve güvenden ödün vermeden uzun yıllardır sektör lideri olarak devam eden Formen Kuaför hijyen kurallarına karşı göstermiş olduğu özen,  deneyim ve uzman personeli ile seçkin ve konforlu bir ortamda hizmet vermektedir.  Yüzde 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taviz vermediği dürüstlük ilkesi ile 1. sınıf kaliteli servisine devam etmektedir.

Formen Kuaför'ün amacı; güvenilir marka olmak, kaliteli servis , müşteri memnuniyeti, kişiye özel servis, son moda trendleri takip etmek ve sunmak, hijyenik, güvenilir ve konforlu ortamlarda servis vermek, çağdaş bir ekip yetiştirmek için gerekli eğitimleri vermektir.

Hizmetleri

Saç kesim, modern saç modelleri, sakal traşı gibi klasik hizmetlerin dışında "Bakımlı Erkek" söylemini sağlayacak ekstra hizmetleri de bulunmaktadır.

- Saç Kesim                   - Sakal
- Yıkama                        - Fön 
- Saç Bakımı                  - Boya 
- Masaj                          - Cilt Bakımı
- Yanak Sir Ağda            - Kulak Sir Ağda 
- Kaş Dizayn                  - Çocuk Traşı 
- Damat Traşı                 - Manikür & Pedikür 
- Defrize (Düzleştirme)    - Solayrum

S. Demirel Cad. Rıfat ılgaz Kültür Merkezi No : 10 Esenkent / Bahçeşehir
+90212 672 04 51
info@formenkuafor.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla