HALIKARNAS

GECE KULÜBÜ – BODRUM

Eğlence

Türkiye » Muğla » Bodrum

Bodrum gece hayatının en iyi deneyimlerinden biri Halikarnas’tır, Avrupa’nın en büyük 5000 kişilik açık hava gece kulübü. 1979 yılında ilk defa açılan Halikarnas hızlıca Bodrum ve Türkiye’nin gece hayatını simgeledi. Harika konumuyla, dünya standartları eğlencesi, muhteşem gösterileri, kozmopolit atmosferi ve sunduğu yüksek kaliteli hizmetleri ile, Halikarnas, sadece benzersiz değil ayrıca dünyanın en güzel seçili eğlence mekanlarından biri. Unutulmaz partileri organize eden çok etkileyici bir mekân. Müşteri memnuniyeti, yüksek hizmet düzeyi ve adil fiyat/kalite ilişkisi Halikarnas’ın temel hedefidir. Bu aynı zamanda tüm zamanların en iyi gece kulüplerinden biri olmasının sebebidir. Halikarnas 31 senelik faaliyeti zarfında önde gelen sanatçıları, dj'leri ve dünyanın çapındaki şöhretleri Bodrum'a getirdiği için övünebilir. Bu gece kulübü, küresel kalite kavramı konseptini Türk turizm sektörüne taşıyan ilk şirket oldu. Yirmi dört ayrı VIP Salonu, dans pistine bakan koltuklarıyla ve Ege Denizinin masmavi sularına, gece aydınlatılan Bodrum Kalesine olan muhteşem manzarasıyla. Kulübün her alanı öyle bir şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiş ki tüm müdavimlerin müziğe ve harekete yakın olmasını sağlar ve aynı zamanda aralarında rahatlıkla konuşmaları için özel bir alan sunar.

Halikarnas’ta dünyanın en iyi kreatifleri tarafından özel olarak tasarlanan şovlar, haftanın yedi günü yedi farklı konseptle sergileniyor. Bu şovları sunan gruplar dünyanın her yerinden seçilmiş dansçılardan, akrobatlardan ve güzel kızlardan oluşur. Bütün bu şovların tasarımı, kurgusu ve sahnelenmesi için, özel ses ve ışıklandırma sistemleri, üç boyutlu grafikler, su perdeleri, özel kostümler ve koreografiler hazırlanmıştır. Halikarnas’ın her biri kendi temasına sahip olan birbirinden muhteşem şovlarının arkasında dev bir profesyonel kadro ve sanatçılar bulunur. ANATOLIA şovu, BELLAGIO şovu, OUT OF THIS WORLD şovu (muhteşem bir lazer ve ışık gösterisi), MIAMI DANCE şov (Miami'nin “ihtişamlı” atmosferi ve nabzı Bodrum’a naklediliyor), AFRICA şovu (Afrika’nın vahşi danslarını Halikarnas’ın sahnesine taşıyor), TALES FROM THE EAST şovu (Uzak Doğudan Halikarnas’ın sahnesini gerçek bir modern peri masalına dönüştüren havai fişeklerle), ve RIO CARNAVAL şovu (Brezilya’nın tüm renkleri, sesleri ve hisleriyle bir karnaval geçit töreni, akrobatik ve Capoeira hareketleriyle dolu bir sahne).

Eşsiz bir eğlence deneyimi için.... Halikarnas’ı seçin! Dünyanın en muhteşem partileri Bodrum'da bu mekânda yapılır.... Kalkın ve dans edin! Gelin.... “çılgınlığı” yaşayın!

 

 

Halikarnas Club KUMBAHÇE MAH., CUMHURİYET CAD. No: 132, 20190 Bodrum/Muğla, Türkiye
+90 252 316 80 00
info@halikarnas.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla