IDEAL HOMEX ISTANBUL 2019

14. ULUSLARARASI IDEAL HOMEX EV VE MUTFAK EŞYALARI FUARI

Türkiye » İstanbul

Fuar tarihleri: 21 – 24 Mart 2019

Fuar alanı: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, ISTANBUL / TÜRKİYE
21 - 24 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenecek olan 14. Uluslararası Ideal Homex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, cam, porselen ve seramikten elektrikli ev aletlerine, metal mutfak eşyalarından plastik ev gereçleri/bahçe aksesurlarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarımı bir arada sunuyor.

Ideal Homex, Türkiye’de ev ve mutfak ürünleri perakende pazarının 1 numaralı tedarik merkezi olarak dikkat çekiyor. Fuar, pazar lideri konumuyla, her zaman güncel ve şaşırtıcı! Ziyaretçiler, yeni tedarikçiler, yeni ürünler ve son trendleri keşfetmek için Ideal Homex’e geliyor. Olağanüstü çeşitlilik ve seçenekler sunacak fuar, 2019’un perakendecilerine heyecan katacak. Mağazalarınız için, 200’ün üzerinde katılımcının sunduğu en son ev ve mutfak ürünlerini keşfedin. Fuarda, yeni tedarikçiler bulabilir ve çalışmalarınızda fark yaratacak yeni üreticilerle tanışabilirsiniz. En yeni ürünleri Ideal Homex’te bulma fırsatını kaçırmayın ve 2019 sunumlarınızı farklılaştırın. Perakendeciler, toptancılar ve distribütörler bu benzersiz fırsatlarla dolu ortamı kullanarak, yeni tasarımları inceleyip karşılaştırabilme imkanına sahiptirler. Aynı zamanda tüketicilerin dikkatini çekecek, satışlarını artıracak yenilikleri de keşfetmektedirler.

Sergilenen Ürünler: Züccaciye, Sofra ve Mutfak Eşyaları, Cam, Porselen, Seramik, Çelik Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Hediyelik Ürünler, Avize, Aydınlatma, Ev Tekstili ve Çeyiz Ürünleri, Dekoratif Ev Aksesuarları.

2019 yılının ev dekorasyon trendlerini Ideal Homex'te keşfedin!

Bilet için tıkla
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, 34500 Büyükçekmece, İstanbul-TÜRKİYE
+90 212 292 60 31
idealhomex@tarsusturkey.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla