ISTANBUL-Kids Fashion 2018

CBME-Bölgenin Bebek ve Çocuk Modasında Öncü Fuarı

Türkiye » İstanbul

Fuar Tarihleri:  17 - 20 Temmuz 2018

Fuar Alani: İstanbul Fuar Merkezi (Hall 9 - 10) / Yeşilköy Istanbul-Türkiye

Ziyaret saatleri:  10:00-18:30

İstanbul Kids Fashion, bebek ve çocuk modasında yeni iş olanakları yakalamak ve var olan iş birliklerini uluslararası kapsamda gelişmesini sağlamak için UBM ICC tarafından düzenlenen uluslararası bir fuar organizasyonudur.Her yıl katılımcı firmalarımız 0-16 yaş grubu bebek, çocuk hazır giyim ve aksesuarlarında sonbahar kış sezonu ürünlerini ve abiye tasarımlarını sergilediği fuarda, ulusal ve uluslararası ziyaretçileriyle buluşmak, yeni pazarlara ulaşmak ve iş birliklerii yapmak için aynı çatı altında toplanıyor. Fuarımız yılda iki kez; Ocak ayında Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı (CBME Türkiye) kapsamında ve Temmuz ayında ‘İstanbul Kids Fashion’ adı altında düzenlenmektedir. Bebek ve Çocuk Modası’nda uluslararası alıcıları bir araya getiren İstanbul Kids Fashion Fuarı ile katılımcılarımızın potansiyel müşterilerle yüz yüze görüşme ve mevcut müşterileriyle de yeniden bağlantı kurması için mükemmel bir fırsat yakalayın.

İstanbul Kids Fashion’’Bebek ve Çocuk Modası’’nın ihtiyaçlarınıza yönelik en büyük tedarik merkezidir. İstanbul Kids Fashion Fuarı ile 12.000 m2 alanda 200’den fazla marka ile  pazara yakından dokunma fırsatı yakalayın. Geniş katılımcı profiline sahip Istanbul Kids Fashion’da ile birlikte iş gelişiminizi kolaylaştırın. 0-16 yaş arası bebek-çocuk hazır giyim ve aksesuarlarının sergilendiği fuar, Türkiye'nin tekstil üretimi konusundaki başarısıyla beraber her geçen yıl hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bebek giyim, çocuk giyim, bebek ve çocuk ev tekstili – mobilya, ayakkabı, çorap, çamaşır ve aksesuarlarının sergilendiği, Türkiye’nin coğrafi konumu ve hazır giyim sektöründeki yeri ile satınalma yetkililerinin gözdesi haline gelen CBME Türkiye - İstanbul Kids Fashion Fuarı, hem markanızı öne çıkartmak hem de iş hacminizi büyütmek için en ideal platform! İstanbul Kids Fashion bebek ve çocuk modasına dair yüzlerce değerli markayı ulusal ve uluslararası alıcılarla buluşturmak üzere 17-20 Temmuz 2018 tarihleri arasında bir kez daha aynı çatı altında buluşturuyor.

Bebek ve Çocuk Giyim sektöründeki yenilikleri ve dünya modasındaki trendleri keşfetmek için İstanbul Kids Fashion’ı 17-20 Temmuz 2018’de kaçırmayın!

 

Rezervasyon için tıkla
İstanbul Fuar Merkezi ( all 9 - 10) / Yeşilköy, Istanbul-Türkiye
+90 216 425 63 00
info@istanbulkidsfashion.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla