İSTANBUL PROHUNT 2018

7. Uluslararası İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

Türkiye » İstanbul » 34149 Yeşilköy İstanbul

Fuar Tarihleri:  10 – 13 Mayıs 2018 

Fuar Alani: İstanbul IDTM Fuar Merkezi, 34149 Yeşilköy İstanbul Hall 9-10-11)

Ziyaret saatleri:  09:30-19:00 (Perşembe-C.tesi) / 9:30-18:00 (Pazar)

Efem Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. A.Ş. tarafından düzenlenen İstanbul Prohunt Av,Silah & Doğa Sporları Fuarı , Türkiye’de avcılıkla ve doğayla ilgili organize edilen en büyük uluslararası fuardır. Fuar, 2012 yılından bugüne büyüyerek düzenlenmekte, 2014 yılında yeni konseptiyle birlikte ‘İstanbul Prohunt’ adıyla anılmaya başlamıştır. Sportif atıcılık ve kara avcılığı konusunda her türlü donanımın sergilendiği organizasyon, Türkiye’nin özellikle silah sanayiindeki başarıları sebebiyle düzenlendiği ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmektedir. Katılımcı firmalar, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini İstanbul Prohunt’da yerli ve yabancı misafirlerin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atmaktadır. Bir cazibe merkezi olan İstanbul; uluslararası havalimanları, gelişmiş toplu taşıma sistemleriyle ve modern fuar alanıyla sizleri bekliyor. İstanbul Prohunt; yaşayan ve yaratan doğanın tutkusu…

Av dünyasının yeni harikaları Uluslararası Prohunt Fuarında 2017 yılına damgasını vurdu. 7. kez av tutkunları ile buluşan Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam etti. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti. Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt ağırlıklı olarak Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 16.000 m2 alanda düzenlendi Türkiye silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri içinde ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir. Uluslararası İstanbul Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarının yeni tarihi 10 - 13 Mayıs 2018 İstanbul Fuar Merkezin’de gerçekleşecek. Katılımcı firmalar dikkat çekici standları ile, organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturan fuar, yeni harikalarıyla göz kamaştırmaya devam edecek!

Ürün Grupları: Silah ve Yan Sanayi, Savunma, Özel Güvenlik Silahları ve Malzemeleri, lektronik ve Optik Ürünler, Bıçaklar, Av Turizmi, Avcılık Deri ve Konfeksiyon Ürünleri, Olta Balıkçılığı ve Ekipmanları, Outdoor Giyim, Doğa Sporları ve Kamp Malzemeleri, Arazi Araçları, Avcılıkla İlgili Tamir Bakım, Av Köpekleri, Atış Makineleri, Plakalar ve Poligonlar.

 

 

Rezervasyon için tıkla
İstanbul IDTM Fuar Merkezi, 34149 Yeşilköy-İstanbul
+90 212 288 64 00
istanbulprohunt@istanbulprohunt.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla