ITM 2018

Uluslararası–Istanbul Tekstil Makineleri Fuarı

Türkiye » İstanbul » Büyükçekmece

Fuar tarihleri : 14-17 Nisan 2018

Fuar alanı : Tüyap Fair and Congress Center, Büyükçekmece, ISTANBUL / TURKEY

Ziyaret saatleri :  9.30-18.00

T.C. Ekonomi Bakanlığı 2018 Yılı Alım Heyeti Destekleri Listesini açıkladı. Listede 14-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ve tekstil sektörünün adeta kalbinin atacağı ITM 2018 Fuarı da yer alıyor. 
TEKNİK Fuarcılık ve TÜYAP ortaklığı, TEMSAD işbirliğiyle yapılan ITM 2018 Fuarı, Türkiye, Yakındoğu ve Ortadoğu’nun alanında en büyük fuarı olmasının yanı sıra küresel çapta da sektörün en önemli organizasyonlarından biri olacak. Tekstil sektörünün lider makine üreticileri, küresel çapta yatırımcılar ve ticari heyetlerin katılacağı fuarda; pek çok firma ürünlerinin dünya lansmanlarını gerçekleştirecek. 

Bu ülkelerden gelen alım heyetleri, her türlü iplik, dokuma, örme kumaş üreticileri, dokuma, örme kumaşa boya-baskı-terbiye yapan entegre tesisler, teknik tekstil ve nonwoven kumaş üretimi yapan firmaları ile görüşmeler yapabilecek. 

 Tekstil Teknoloji Liderlerinin Buluştuğu ITM 2018, Dünya Lansmanlarına Ev Sahipligi Yapacak... Her biri kendi alanında öncü teknolojiler geliştiren yüzlerce üreticinin katılımı, küresel çapta sektör yatırımcıları ve ticari heyetlerin ziyareti ile adeta bir tekstil şovuna dönüşecek olan ITM 2018 fuarını ziyaret etmek için online davetiyenizi web sitemizden satın alabilirsiniz...

 

Rezervasyon için tıkla
Bilet için tıkla
E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Büyükçekmece - İSTANBUL
+90 212 867 11 53
itm@tuyap.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla