Kids Turkey 2018

11. Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı

Türkiye » İstanbul

Fuar Tarihleri:  4 - 7 Ekim 2018 

Fuar Alani:  İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi / Yeşilköy Istanbul-Türkiye

Ziyaret saatleri:  09:00-19:.00

Türkiye ve bölgesinin ilk ve en büyük oyuncak ihtisas fuarı 04-07 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açıyor! 04- 07 Ekim 2018 tarihler arasında İstanbul Fuar Merkezinde 11. Kids Turkey Oyuncak Fuarı gerçekleşecek.Oyuncak dünyasına dair her şey bu fuarda! 13 farklı ürün gurubuyla oyuncak trendleri, yeni ürünler, özel tasarımlar ve çok daha fazlasını bu fuarda keşfedebilirsiniz. İhtisas fuarı olması sebebiyle 16 yaş altı çocuklar fuar alanına alınmayacaktır. Oyuncak Fuarı 4 Ekim 2018 saat 10.30'da İstanbul Fuar Merkezinde 110 Katılımcı ile kapılarını açacak.

Ürün grupları: Yumuşak Oyuncaklar, Oyuncak Bebekler ve Role Play'ler, Eğitsel Oyuncaklar ve Oyunlar, Öğrenme ve Deney, Oyunlar, Yapbozlar, Kartlar, Çocuk Kitapları ve Müzik, Elektronik Oyuncaklar ve Oyunlar, Multimedya, Teknik ve Hareketli Oyuncaklar, Spor, Dinlence, Dış Mekân, Oyun Alanı Ekipmanları, Okul Ürünleri, Kırtasiye, Yaratıcı Tasarım, Ahşap Oyuncaklar, Parti ve Kutlama Ürünleri, Kostümler, Bebek Ürünleri, Maket (Model) Yapılar, Hobiler, Maket Demiryolları ve Aksesuarları.

Ziyaretçi profile:  Toptancılar, Dağıtımcılar, Perakendeciler,  İthalatçılar / İhracatçılar,  Yatırımcılar ve Girişimciler,  Çocuk Mağazaları,  Alışveriş Merkezleri,  Özel Okullar,  Anaokulları, Çocuk Yuvaları, Üniversiteler,  Tatil Köyleri ve Oteller Yöneticileri,  Spor Kulüpleri ve Spor Tesisleri,  Eğlence Merkezleri,  Online Satıcılar,  Posta Yoluyla Çalışan Mağazalar,  Self-Service Alışveriş Zincirleri, Süpermarketler,  Zincir Mağazalar, Lisan sörler,  Reklam ve Pazarlama Ajansları.

 

Bilet için tıkla
İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy Istanbul-Türkiye
+90 2163210626
info@spielwarenmesse.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla