LINEXPO İSTANBUL 2019- İÇ GİYİM - ÇORAP FUARI

İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, çorap, T-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünlerinin sergilendiği Fuarı

Türkiye » İstanbul

Fuar tarihleri:  6-9 Şubat 2019

Fuar alanı:  İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul-Türkiye

LINEXPO İSTANBUL 2019-İÇ GİYİM-ÇORAP FUARI 6-9 Şubat 2019 tarihleri arasında IFM İstanbul Fuar Merkezi'da kapılarını açacak!

İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, çorap, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünlerinin sergilendiği ve iç giyim konusunda bir sonraki 2 yılın moda trendlerinin belirlendiği…Ayrıca defileler, sergiler ve görsel şovlarla dev bir sektörel buluşma şeklinde gerçekleştirilen ve sektöre yön verme hedefinden asla ödün vermeyen Türkiye’nin en önemli moda buluşmalarından birisidir. Türkiye’nin en önemli iç giyim, çorap, yatak ve plaj kıyafetleri markaları ve bu ürünlerin yan sanayi ve aksesuar firmaları LINEXPO 2019'da!

Modayla ilgili tüm profesyoneller, sektörün yan sanayi ve aksesuar temsilcileri ve tüm moda tutkunları bu fuarın potansiyel ziyaretçileridir. Linexpo 2019'u ziyaret ederek eşsiz avantajlar elde edersiniz!

 

Bilet için tıkla
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:5/5 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
+90 2124386515
linexpo@linexpo.net Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla