Mateks

Makine ve Yedek Parça

Ticaret

Türkiye » İstanbul » Başakşehir

Mateks Makine ve Yedek Parça San. Makineyle hamur işleyen firmaların makine ihtiyacına cevap verebilmek için kurulmuştur. 35 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan firma, yılların tecrübesi ve birikimiyle sektörde aranılan firma haline gelmiştir. 4000 m2 kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdürmekte olup en son teknolojiye göre imalat yapmaktadır.  

Firmanın başarıya ulaşmasındaki en büyük etken, sektörün sorunlarını yakından takip ederek çözümler üretmesidir. Mateks, AR-GE departmanıyla dünyadaki son gelişmeleri takip etmekte ve Türk teknolojisiyle birleştirip yeni ürünleri ve çözümleri sektöre sunmaktadır.

İlkesi; Türk Makinacılık ve Mühendislik anlayışını dünya pazarında tanıtmak, Türk Gıda Sektörünün; “Dünya Gıda Kodeksine” uygun (HACCP) ve hijyen mamuller üreterek çıtasını yükseltmek, dünyaya makina satarak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Hedefi; müşterilerin sorununa ortak olup sizler için çözümler üretmektir. Yeni yatırımlarınızda Mateks’e danışabilirsiniz. Firma ayrıca, fabrika binanızı ve makina diziliş parkurunu tecrübeli ekibiyle ücretsiz olarak projelendirme imkânı sunar.

ISO 9001-2000 & CE & TSEK belgelerine sahip olan firma üretimini Avrupa standartlarında gerçekleştirirken kalitesinden hiçbir ödün vermeden sizlerin hizmetine sunmaktadır.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Kooperatifi 19. Blok No: 5-7-9 İkitelli /İstanbul
+90 212 672 72 59
+90 530 490 40 60
info@redblueguide.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla