Museum Hotel

Otel

Konaklama

Sigara İçilmeyen Odalar, Döviz Alım Satım Bürosu, Kuaför ve Güzellik Salonu, Aile Odaları, Konsiyerj Hizmeti, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Minibar, Teras, Restoran, Bahçe, İş Merkezi

WC, Havuz, Su, Otopark, Evcil hayvan kabul edilir, Cafe - bar, Elektrik, WiFi

Türkiye » Nevşehir

Museum Hotel, binlerce yıllık Kapadokya tarihini derinden hissedebileceğiniz, “Müze” konseptiyle alışılmışın dışına çıkan,  özel kaya ve taş odaları, nefes kesen manzaraları ve 55 kişilik seçkin ekibi ile eşsiz bir oteldir. 1998 yılında “İndigo Turizm” tarafından restorasyonuna başlanan Museum Hotel, 2002 yılında resmi açılış yapılarak İndigo markası altına hizmet vermeye başlamıştır.

Toplam 30 özel odası bulunan otel oldukça geniş bir alana konumlanmıştır. Mağara ve yıkıntı evlerin aslına bağlı kalınarak özenle restore edilmiştir. Kapadokya bölgesinin “ilk lüks oteli” olarak bilinir. Museum Hotel’den; “Göreme Vadisi”, “Aşk Vadisi”, “Güvercinlik Vadisi”, “Kızıl Vadi”, “Avanos” ve “Erciyes Dağı” gibi Kapadokya’nın görsel anlamda en önemli yerlerini kuşbakışı seyredebilirsiniz.

2013 yılında dünya otelcilik sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan “International Hotel Awards” tarafından “En İyi Otel Mimarisi” ve “En İyi Otel Restorasyonu” ödüllerinin sahibi olmuştur.

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce
İş Ortaklığı
Booking.com ile
Tip
Mağara Otel
Rezervasyon için tıkla
Museum Hotel, Tekelli mah. No.1 Uçhisar 50240 Nevşehir, Cappadocia – Turkey
+90 384 219 2220
info@museumhotel.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla