Mythos Haydarpaşa

Ege Mutfağı Restoranı

Eğlence

Akdeniz Mutfağı, Türk Mutfağı, Ege Mutfağı, Geleneksel Yunan Mutfağı, Balık ürünleri

Türkiye » İstanbul

1908 yılından beri hizmet veren Haydarpaşa gar lokantası, 2011 yılında Urla'dan gelen Cem Bişkin in yarattığı Mythos mutfağının çarpıcı etkisiyle yaşanan mükemmel üstü dönüşümün lezzetlerine ve yine onun müşterilerine titizlikle hizmet vermeyi deüerlerinin başında tutan özgün bir işletme anlayışına kavuştu

Bu anlayışla oluşturulan Mythos'un mutfak ekibi, Ege ve Rum mutfaüını derinlemesine araştırmak için, Yunan adalarından usta aşçılar ile birlikte, 5 hafta boyunca Ege lezzetleri konusunda çalışip Türk damak tadına uyan mükkemel bir menü hazırladı. 

Butik bir lezzet köşesi olma, düstüruyla faaliyet gösteren Mythos'un menüsünde, 40 çeşitten fazla soğuk meze, taze balık, yerli deniz ürünleri ve en kaliteli malzemelerle hazırlanmış muhteşem et yemekleri bulunmaktadır. Mythos'un yemekleri doğal ürünlerin kullanıldığı benzersiz bir damak tadı yakalamanın tutkusuyla pişirilmiş olup, cömert ve sıcak bir gülümsemenin eşlik ettiği insanı yücelten bir hizmet aşkıyla servis edilir.

İşte bütün bunların biraraya getirildiği 2011 yılından bu yana hizmette bulunan Mythos'ta, Türk damak tadına uyan Ege ve Rum mutfağının benzersiz lezzetleri ile Haydarpaşa'nın tarihi güzelliği, insanları bir araya geliyor.

Haydarpaşa'nın eşsiz atmosferinin Ege'nin harika lezzetleriyle buluştuğu bu lezzet dünyasına adımınızı attığınız anda sizancak büyülü anlar yaşayabilirsiniz.

 

 

Rasimpaşa Mahallesi, Haydarpaşa Garı 34716 Kadıköy/İstanbul / Türkiye
+90 216 337 09 79
+90 552 214 42 42
haydarpasa@mythos.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla