Nokta Tur

Turizm Acentesi

Turlar

Türkiye » İstanbul

Nokta Turizm 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 28 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin önde gelen seyahat acenteleri arasındadır. 
Nokta Turizm, Hem yurtiçi hem de yurtdışı ağını genişletmek ve bu bölgelerde açacağı satış ofisleri ile verimliliğini artırmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Nokta Turizm, turizmin birçok alanında hizmet vermektedir.

YURTİÇİ

Yaz aylarında Ege, Akdeniz, Karadeniz, GAP, İç Anadolu bölgelerine; Kış aylarında Uludağ, Kartal Kaya, Sapanca, Abant, Kartepe, Erciyes ve Palandöken bölgelerine yılın oniki ayı hizmet vermektedir.

YURTDIŞI

Nokta Turizm, misafirlerini yurtdışı seyehatlerinde en iyi otellerde ağırlamaktadır. Genellikle yurtdışı programlarını Yunanistan'a düzenleyen Nokta Turizm, talep edilmesi durumunda istenilen ülke ve şehire seyehat düzenleyebilmektedir. Ayrıca Vize servisi sayesinde tüm ülke vizeleri kolaylıkla alınabilmektedir.

Ayrıca;  Kongre - Seminer, Kültür Turları, Kurumsal Hizmetler, Rent a Car, Uçak Bileti, Evlilik - Balayı, Mavi Yolculuk alanlarında da hizmet vermektedir.

Verilen tüm hizmetler titizlikle seçilerek planlanmaktadır.

 

Halaskargazi Cad. Alyanak Ap. No: 16/2 Harbiye İstanbul/Türkiye
+90 212 247 36 00
+90 507 507 49 30
noktaturizm@noktaturizm.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla