NUSR-ET RESTORANLAR

Nusret Gökçe-Salt Bae... Kimdir?

Nusret Gökçe, Türk kasap, şef ve lokantacı et pişirme ve tuzlama şekli nedeniyle Salt Bae adıyla anılmaya başladı ve bir İnternet fenomeni hâline geldi. Nusret Gökçe, 1983’Te Erzurum'da doğdu. Hem anne hem baba tarafından Kürt kökenlidir. Öğrenimini altıncı sınıftayken yarıda bıraktı ve kasaplığa başladı.  2010'da Nusr-et Steakhouse adlı kendi markasını oluşturdu.

Nusret Gökçe, sosyal medyanın gücünü kullanarak ününe ün katmaya devam ediyor. Türkiye'de ortaya çıkardığı restoran zincirini yurt dışına da taşımayı başaran Nusret, son günlerde sosyal medya üzerinden yayınladığı videolar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Nusr-et Steakhouse, 2010 yılında Etiler’de Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile kurulmuştur; lezzetlİ etlerİ, benzersİz servİsİ ve butİk konseptİyle sektörün lİderlİğİnİ sürdürüyor. Et severler İçİn pek çok özgün seçenek yaratan, kIsa süre İçİnde steakhouse kültürüne keyİflİ ve lezzetlİ yenİ bİr yorum getİren Nusr-Et, et müdavİmlerİnİn vazgeçİlmez mekanI olarak hİzmet verİyor. AçIldIğI İlk günden bu yana et meraklIlarInIn İlk ve tek adresİ halİne gelen Nusr-Et Steakhouse; sunduğu zengİn lezzetler, sIcak ortamI ve servİsİyle fark yaratIyor. Tüm şubelerİnde konuklarIn lezzet alIşkanlIklarInI ve konforlarInI ön planda tutan Nusr-Et Steakhouse; İstanbul Etİler, İstanbul Sandal Bedestenİ, Ankara KavaklIdere, D-Hotel Marİs,Bodrum YalIkavak Marİna, Dubaİ, Abu Dhabİ, Doha, Mİamİ ve New York’da benzersİz etlerİ İle et severlerİn bİr numaralI tercİhİ olmaya devam edİyor. Nusr-Et’İn alIşIlagelmİş et ve hİzmet kalİtesİnİ burger konseptİne taşIyan Nusr-Et Burger İse, lezzetten ödün vermeyenlerİ, Bebek, NİşantaşI, Kanyon ve İstİnyePark şubelerİnde ağIrlIyor.

 

Rezervasyon için tıkla
+90 2122312470
misafirhatti@nusr-et.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla