Optimum Tenis Akademi

Tenis klübü & Tenis Akademi

Spor

Türkiye » İstanbul

Yeşil manzara içinde, İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasından kolay ulaşılabilir bir yerde, size çeşitli spor ve rekreasyon imkânları sunmaya hazır, çağdaş bir Tenis Akademisi var.

Kalifiye ve tam sertifikalı bir ekip ile Optimum Tenis Akademisi her yaşta hevesli, hem amatör ve hem de profesyonel gelişim ihtimali bulunan atletlere, modern antrenörlük programları ve federasyon ve spor kulüpleri ile sürekli işbirliği ile tenis dersleri vermektedir. Dört kapalı Avustralya Açık, beş ABD Açık ve üç adet kırmızı kil sahası vardır.

Tenis okulu olmanın yanı sıra Optimum Tennis Akademisi, aynı zamanda üyelerin, tenis ve genel anlamda spor dostlarının keyifli anlar geçirebilecekleri, eğlenebilecekleri ve lezzetli yemekler yiyebilecekleri cafe-restoran ve rekreasyon alanları ile tam organize bir tenis kulübü olarak çalışmaktadır. Optimum’un modern tesislerinde aynı zamanda soyunma odaları, bir sauna, bir fitness salonu, bir tenis mağazası, konaklayan misafirler için odalar ve bir basketbol/futbol sahası vardır.

Optimum Tenis Akademisi’nde bulunan bizler için tenis bir hayat okuludur çünkü kendimizi keşfetmeyi, korkularımızdan kurtulmayı, sınırlarımızı aşmayı, düşünce ve davranışlarımızı kontrol etmeyi öğretirken, etiğimizi geliştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle bu okula yatırılan tüm çaba, para ve zamanın, kişiliğimizi yetiştirmek için önemli bir yatırım olarak görülebilir. 

 

Göztepe Mah. Bent Yolu Cad. Gülbahçe Sok. NO:2/1A Göksu-Beykoz, 34815, İSTANBUL/TÜRKİYE
+90 216 462 01 05
info@optimumtenis.com.tr Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla