PREMIÈRE VISION ISTANBUL

Uluslararası Tekstil ve Moda Fuarı

Türkiye » İstanbul

Fuar Tarihleri:  10-12 Ekim 2018

Fuar Alani: ISTANBUL KONGRE MERKEZİ / TÜRKİYE

Ziyaret saatleri: 10.00-18.00

Première Vision: Tekstilin en yaratıcı ve en iyilerini bir araya getiren, dünya çapında 20 fuar. Uluslararası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak değişen ve gelişen Première Vision’un en önemli hedefi, ziyaretçilerine seçkin, kaliteli ve yaratıcı ürünler ve hizmetlerin yanı sıra eşsiz bir trend öngörüsü sunmaktır. Kalite, inovasyon ve kreatif enerjinin Première Vision değerleriyle bir araya geldiği yepyeni bir fuar! Sektör profesyonellerinden oluşan bir seçim komitesiyle belirlenen Türk ve Uluslararası katılımcılar.

120 KATILIMCININ YARATICI VE YENİLİKÇİ KOLEKSİYONLARINDAN OLUŞAN BİR ÜRÜN SEÇKİSİ :

  • İplik ve elyaf üreticileri
  • Kumaş üreticileri (pamuk, ipek, yün…vb)
  • Aksesuar üreticileri (etiket, düğme, fermuar, paket… vb)
  • Denim üreticileri
  • Desen stüdyoları
  • İplikten aksesuara, koleksiyonlarınızı hayata geçirirken ihtiyacınız olan geniş ürün yelpazesi.

MODA ENDÜSTRİSİNİN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEYİ HEDEFLEYEN CAZİP BİR PLATFORM : Tasarımcılar, moda evleri, lüks segment, hazır giyim, zincir mağazalar, hazır giyim üreticileri.

ORTA DOĞU VE DOĞU AVRUPA ODAKLI, ULUSLARARASI BOYUTTA BİR FUAR : Hedef pazarları bir araya getiren moda merkezi İstanbul.

TEKSTİL VE MODA SEKTÖRÜNDE STANDARTLARI BELİRLEYEN EŞSİZ BİR İLHAM VE BİLGİ KAYNAĞI : Ziyaretçilerin hizmetine sunulan en önemli katma değer : trend alanları ve seminerler.

Premiere Vision Istanbul, sadece tekstil ve moda sektörü profesyonellerine yöneliktir. Fuara katılacak 120 katılımcı, iplik, tekstil desenleri, kumaş, denim ve aksesuarlardan oluşan en son koleksiyonlarını sergileyecekler. Katılımcılar ; kalite, yaratıcılık ve uzmanlık kriterlerini temel alan bir Seçim Komitesi tarafından belirlenmiştir. Yeni Moda Trendlerinin farkında olmak için İstanbul'daki Premiere Vizyonunu ziyaret edin!

 

Rezervasyon için tıkla
Bilet için tıkla
Istanbul Congress Center (ICC) Harbiye Mahallesi, Darülbedai Caddesi No:3, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye
+90 532 283 99 98
g.erkanli@premierevision.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla