Rezone Health & Oxygen Hotel

Otel

Konaklama

Cafe - bar, Havuz, Spor tesisleri

Ücretsiz Banyo Malzemeleri, WiFi, Teras, Havaalanı Servisi, Bahçe, Restoran, Otopark, Fitness, Havlu, Spa, Klima

Türkiye » Balıkesir

Rezone Health&Oxygen Hotel, 4 mevsim hizmet veren bir sağlık ve oksijen otelidir. Kaz Dağları’nın Edremit Körfezi’ne bakan yamaçlarında kurulmuş, Türk ve Yunan adalarını kuş bakışı gören bir konuma sahiptir.

Rezone Health&Oxygen Hotel; geleneksel masajlar, banyo terapileri, cilt bakımı, fizik tedavi, rehabilitasyon, mekanoterapi, beden eğitimi, diyet ve detox tedavi – kür uygulamalarının bünyesinde bulundurduğu uzman hekim denetiminde yapan bir sağlık otelidir.

Otel, dinlenme, ruh sağlığı, fizik tedavisi ve solunum rahatsızlıklarınız için 5 yıldız konfor sağlamaktadır. Sabah kuş sesleri ile uyanıp, Kaz Dağları’nın sunduğu doğal ürünleriyle kahvaltı yaptıktan sonra, deniz, kara ve dağ turları yapabilirsiniz.

Spa ve Fitness alanında uzman kadrosuyla, sağlığınız ve hayat kalitenizi zenginleştirme de katkıda bulunur. En büyük amacı sizi zinde ve sağlıklı tutmaktır.

Altınoluk, Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından, havada bulunan oksijen miktarı açısından, dünyada ikinci bölge olarak belirlenmiştir.

Konuşulan Diller
İngilizce, Türkçe
Tip
Spa & Termal Otel
Restoran Hizmetleri
Helal
İş Ortaklığı
Booking.com ile
Mutfak
Akşam Yemeği, Kahvaltı, Öglen Yemeği
Sezon
Tüm yıl boyunca açık
Kredi Kartları
Visa, Master
Rezervasyon için tıkla
Altınoluk Mahallesi Kumluk Sokak No:15 Edremit Balıkesir, Türkiye
+90 266 396 30 00
info@rezonehotel.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla