Sirha Istanbul 2018

Restoran, otel işletmeleri ve yiyecek içecek sektörünün Türkiye’deki büyük buluşması

Türkiye » İstanbul

Fuar tarihleri: 29 Kasım - 1 Aralık 2018

Fuar yer: İstanbul Kongre Merkezi (ICC), Harbiye, İstanbul – Türkiye

Ziyaret saatleri:\ 10.00-18.30

Sirha Istanbul 2018, restoran, otel ve yiyecek- içecek profesyonellerine yönelik, uluslararası düzeyde seçkin ve kapsamlı bir organizasyon Türkiye’deki 6. buluşmaya hazırlanıyor. HORECA (Hotel, Restaurant, Cafe) sektörünün dünyadaki en büyük ve en prestijli buluşması olarak nitelendirilen, üstün kalite algısı ve sıcak atmosferi ile fark yaratan Sirha’nın Türkiye yolculuğu 2013 yılında başladı. Sirha’nın uluslararası ağına bağlı olan Sirha İstanbul, Türkiye’nin zenginliklerini dünya mutfakları ile buluştururken, dünya mutfaklarındaki yenilikleri de Türkiye’de sergiliyor. 2018 yılında 6. kez düzenlenecek olan Sirha Istanbul, sektör profesyonellerini her yıl daha da güçlenerek bir araya getirmeye devam edecek.

Sirha İstanbul:

  • Türkiye’de gıda ve gıda dışı ürün ve hizmetlerin bir arada sunulduğu tek platform
  • Harbiye’de İstanbul Kongre Merkezi’nde kolayca ulaşılabilen bir konum
  • Sadece profesyonellere özel, sektörel buluşma noktası
  • Sektörün karar vericileri ve basın tarafından yoğun ilgi gösterilen uluslararası etkinliklerle dolubir fuar
  • Yöresel mutfak konseptleri ve özel konferanslarla sektöre değer katan bir platform
  • Dünyaca ünlü GL events’in uluslararası tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde güvenilir ve kurumsal bir organizasyon
  • 2018 yılında 450 katılımcı ve marka beklenen Sirha İstanbul sektör profesyonellerinin ihtiyaçlarına yönelik tüm çözümleri tek çatı altında buluşturmayı hedefliyor.

KATILIMCI PROFİLİ: OTEL, RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK SEKTÖRÜNÜN TEDARİKÇİLERİ:

Gıda ürünleri, Mutfak ekipmanları, Ekmek ve pastacılık ürün ve ekipmanları, Kafe-bar ürünleri ve içecekler, Masaüstü servis ekipmanları, Mobilya, dekorasyon ve tekstil, Sektöre yönelik hizmet ve teknolojiler, Hijyen ve temizlik ürünleri, Kullan at ve ambalaj ürünleri.

ZİYARETÇİ PROFİLİ (Hedef: 13.000 profesyonel ziyaretçi): Otel ve restoran sahipleri ile genel müdürleri, Executive şefler ve pasta şefleri, F&B müdürleri ve satın alma müdürleri, Kat hizmetleri, Barmen ve baristalar, Toplu ve event catering sektörü yöneticileri, İthalatçılar, toptancılar, bayiler Mimarlar, tasarımcılar, Perakende (gurme dükkânlar, konsept mağazalar ve e-alışveriş).

Sirha İstanbul 2018, sadece profesyoneller için düzenlenen bir fuardır. Fuar giriş kapısında sizden kartvizit ibraz edilmesi istenecektir. 18 yaşından küçükler, lise öğrencileri ve belediyelerin sanat ve meslek eğitim kurslarına katılan kişiler fuar alanına alınmamaktadır.

 

İstanbul Kongre Merkezi Taşkışla Caddesi, Harbiye 34367 İstanbul/Türkiye
+90 2128033890
info@sirha-istanbul.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla