TAB25 Market Ekipmanları San.Tic.A.Ş

ΤΑΒ25-Market Ekipmanları

Ticaret

Türkiye » İstanbul » HADIMKÖY / ARNAVUTKÖY ISTANBUL

Tab25 Market Ekipmanları A.S İstanbul Hadımköy’de, toplam 18.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, market ekipmanları üretiminde sektörün gerektirdigi son teknolojiyi kullanarak faaliyet göstermektedir.

Perakende sektörünün güçlü oyuncularına hizmet sunan ve başarı çıtasını her geçen gün yükselten Tab25'in ürün yelpazesi ‘Fikirleriniz kadar esnek’. Market rafı, Metal raf, Endüstriyel Depo Raf Sistemleri, Market Arabası, Danışma Bankosu, Kasa banko, Kasa Altlığı, Teşhir Standları gibi Mağaza ekipmanlarının tüm gereklerini standart olarak üreten firmamız, müşteri talebi doğrultusunda şekillenebilen butik üretim yapısıyla hipermarketten yapı markete, süpermarketten bakkala, fabrikalardan lojistik depolara, butikten eczaneye, züccaciyeden elektronik marketlere kadar bütün satış, üretim ve lojistik noktaları için her türlü çözümde yanınızda yer almaktadır.

Tab25, Yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 40’ını ihraç eder konuma gelmiştir. Başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Dubai, Suudi Arabistan gibi Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Tab25’in en kıymetli değerleri müşteriyi daima ön planda tutan kurumsal alışkanlıkları, gelişime ve yeniliğe değer veren yönetim yapısı, deneyimli ve güvenilir ekibidir!

 

 

 

 

ATATÜRK SANAYI BÖLGESI, ÜRGÜPLÜ CADDESI NO: 18 HADIMKÖY / ARNAVUTKÖY ISTANBUL / TÜRKIYE
+90 (212) 771 04 45
info@tab25.com Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla