Sadi Tanay's Collection

Otel Malzemeleri

Ticaret

Türkiye » İstanbul » Tuzla

Guest Amenities olarak tanımlanan ürünlerin, imalat ve pazarlanmasında faaliyet gösteren Tanay, 1991 yılında kurulmuştur. Enfes esans ve renklerle üretilen sabun ve kozmetik çeşitleri, plastik cam ve ahşap aksesuarlar, duş malzemeleri, dikiş setleri, sağlık çantaları, diş bakım setleri, seyahat setleri ve ayakkabı süngerleri şirket tarafından sunulan sayısız ürünün sadece bazıları.

Türkiye’de lider firma ve marka olarak bilinen şirket,  son 15 yıldır 40'dan fazla ülkeye de ihracat yapmış olup, kurumsallaşma hedeflerinden biri olarak  yurtiçi pazar payını genişletmeyi hedeflemekte ve bu amaçla yurtiçi satışa yönelik etkin ve yetkin satış yönetmenleriyle geliştirmeyi hedeflemektedir.

Amacı, müşteri beklentilerinin ötesinde iyi kalite ve en iyi hizmeti sunmaktır. Bu anlayış ile Tanay 2008 yılında Tasarım, Üretim ve planlama alanında ISO 9001: 2000, 2009 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikası, 2012 yılında ISO 22716 GMP Sertifikası, 2015 yılında Helal Sertifikası ile ödüllendirildirilmiştir.

Hilton, Sheraton, Swissotel, Intercontinental, Club Med gibi tüm yabancı zincirlere imalat yapıp hizmet verir. Özel tasarımlar, entegre üretim ve servis, zamanında teslimat, sektörde lider konumda olmanın ve devam eden işbirlikleri ve ilişkilerin sürdürülmesinin başlıca faktörleridir.

Deri Organize Sanayi Bölgesi 1. Yol H13A Parsel Aydınlı - Tuzla - İstanbul - Türkiye
+90 216 394 82 86
tanay@tanay.net Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla