Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST - İstanbul

At Gösterisi

Türkiye » İstanbul

Fuar Tarih: 11-13 Mayıs 2018

Yer: Veliefendi Hipodromu - İstanbul/ Türkiye

Ziyaret saatleri: 10.00-19.00

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST – İstanbul Horse Show, etkinliklerle dolu 3 günlük maratondan sonra kapılarını kapattı. Ancak atçılık dünyasında açtığı yepyeni kapılar uzun süre konuşulacağa benziyor. Türkiye'nin at ve binicilik kültürü gelişiyor. Kulüplerin sayısı arttıkça ata ulaşmak kolaylaşıyor.Faytonlar ve At Arabalarıyla Geçindiren Atlar. At Koşuyor Baht Kazanıyor (Atlar Umuda Koşuyor).Geleneksel Türk Atçılığı ve Atları. İstanbul'da Binicilik Zamanı. Türkiye'de At Sahibi Olmak ve At Binmek. Türkiye'de Uzun Mesafe Binicilik.

Neden Katılmalı? Bunun için pek çok neden saymak mümkün. Bir kere EQUIST, yalnızca Türkiye ve İstanbul'un değil bölgenin tek fuarı. Türkiye - Dünyanın en büyük ilk 20 ekonomisi içindedir.  Gelişen Türkiye pazarının merkezi İstanbul'da yapılanıyor.  İstanbul'dan 4 saatlik uçuşla 50'den fazla ülkeye ve dünya ekonomisinin dörtte birini oluşturan geniş bir pazara erişim sağlanabilmektedir. Türkiye'de 20 bini spor ve yarış amaçlı kullanılmak üzere 100 bin dolayında at bulunmaktadır. Son 10 yılda atçılık sektörüne toplam 100 Milyon US dolar yatırım yapıldı ve yatırımlar devam ediyor. 30 bin aile doğrudan doğruya atçılık ile geçinmektedir. Konkur atçılığı bütünüyle Avrupa'dan yapılan ithalatla karşılanmaktadır.  Yarış atları ithalatı ve yetiştiriciliği sürekli bir gelişim içinde olup yılda 160 milyon dolara yakın ikramiye dağıtılmaktadır.  Türkiye'de yarış hasılatı yıllık bir milyar Euro'ya çıkmış olup dünyada 8. sıraya yükselmiştir.

Neden Ziyaret Etmeli? Çünkü her şey bir arada... EQUIST ziyaretçileri, belki de henüz tanışmadığı atları tanıyacak, ekipmanların en iyilerini bu fuarda bulacak. EQUIST tam da at ve binicilik zevkine hitap ediyor. At ve biniciliğe dair her şey bu fuarda bir arada olacak. Sektörün en iyi markalarının yanında henüz Türkiye pazarında bilinmeyen ürünler. At kültürü ve biniciliğe dair yeni ve sürpriz kavramlar, anlayışlar, disiplinler. Seyrine doyulmaz at şovları EQUIST'de ziyarete açık olaca.   

  

               

Rezervasyon için tıkla
Veliefendi Hipodromu - İstanbul/ Türkiye
+90 2122669158
info@equist.org Mesaj Gönder

Websitesi için tıkla