Vettore

Mobilyacılık

Ticaret

Türkiye » İstanbul

Mobilyalar stili ve kaliteyi taşır ve ardında kendini sadece buna adamış büyük bir endüstri vardır. Mobilyalar gece gündüz, istediğimiz her zaman sarılmaya, bizi ısıtmaya ve rahat hissettirmeye hazır sadık yol arkadaşlarımızdır. Bu bir tasarım, sanat ve teknoloji hikayesi.

Bu nedenle Vettore Mobilya'da ana hedefimiz kullanışlı ve rahat tasarlanmış ürünler ortaya koymaktır. Piyasanın ihtiyacına ve modern trendlerle uyumlu, estetik olarak tasarlanmış ve üretilmiş yatak odaları, yemek odaları, tek ve çift kişilik yataklar gibi kaliteli benzersiz mobilyaları sizlerin hizmetine sunuyoruz. 25 yıldır hizmet veren Vettore Mobilya Türkiye ve dış ülkeler arasında işbirliği konusunda önemli bir yere sahiptir. Ürünlerimiz ülke içinde 286 noktada ve bunun yanı sıra 20'den fazla Avrupa ülkesinde, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da temsil edilmektedir.

Vettore Mobilya, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyesidir ve güncel materyal, model ve taze fikirlerle yeni ortaklıklar ve davetlere açık bir şekilde mobilya fuarları gibi İstanbul'daki büyük etkinliklerde öncelikli olarak yer alır.

Selanik Caddesi No: 25 Pk.34596 Kavaklı / Silivri / Istanbul
+90 212 723 79 55

Websitesi için tıkla